E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

Junckers RUSTIC OIL Terrassiõli

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
Hind: 90,28 €  / tk
Hind sisaldab käibemaksu
Tallinn: 18 tkTartu: 24 tk
Hind: 90,28 €  / tk
Hind sisaldab käibemaksu
Tallinn: 0 tkTartu: 15 tk

Tootest lähemalt

KIRJELDUS
Puiduviimistlusvahend välistingimustes kasutamiseks. Sobib kasutamiseks viimistlemata ja eelnevalt õlitatud pindadel. Vetthülgav, ilmastiku- ja UV kindel. Sobib kasutamiseks nii lehtpuu kui ka okaspuu puidu viimistlemiseks (v.a lehis ja tamm).

PEALEKANDMINE
Enne kasutamist loksutada tugevalt ja segada korralikult.  Enne õlitamist puhastada pind mustusest, tolmust jm. Veenduda, et pind ei oleks niiske ega märg.  Sobilik ilm terrassi õlitamiseks on tuulevaiksem, pilvine ja mitte vihmane, sest kui värskelt õlitatud pinnale sajab vihm, jäävad hiljem näha veelaigud terrassil. Mitte õlitada otsese päikesepaistelise ilmaga. Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht õli piki puusüüd, kasutades naturaalsete harjastega pintslit või puuvillast lappi. Oodata umbes 20 minutit ja puhastada puhta lapiga üleliigne õli pinnalt. Lasta õlil kuivada umbes 24h ja korrata protseduuri 2-3 korda.
NB! Õlised lapid panna veega täidetud anumasse või klaasist purki. Mitte visata prügikasti, kuna õlised lappid võivad isesüttida!

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 24-48 tundi (20°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon. Täielikuks kuivamiseks kulub 3 päeva.

SÄILITAMINE JA HOIUSTAMINE
Avamata pakend säilib 2 aastat pärast tootmist, tingimusel, et hoiustatakse 20°C juures. Avatud pakendi puhul õli viskoosus muutub paksemaks ja võimalik on õli kõvastumine. Pärast avamist tuleb pakend hoolikalt sulgeda, et oleks tagatud minimaalne õhu juurdepääs.

KATVUS
1 L – umbes 12 - 15m2.

PAKEND
5L ämber
NB! Enne õli kasutamist tutvu juhendiga

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge