Meist - MASS
NB! Kadaka viadukt on SULETUD! Liiklus ümbersuunatud. Vaata Waze või Google Mapsi!
E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

Meist

AS MASS on üks suurimaid puitmaterjalide edasimüüjaid Balti regioonis. Meie tootevalikus on nii spoon, väärispuit, erinevad plaatmaterjalid ja disaintooted. Meie laod on kaasaegsed ja vastavad parimatele hoiustamise tingimustele (puidu ladustamiseks vajaliku õhuniiskuse ja temperatuuri olemasolu tagab kliendile alati kvaliteetse kauba). Paljude toodete puhul on alati olemas piisav laovaru. Lisaks pöörame suurt tähelepanu toote arendusele ja meeskonna koolitusele. Oleme koostööpartneriteks paljudele arhitektuuribüroodele, mööblivalmistajatele ja disaineritele.

Meie eesmärk on olla parim partner kõigile, kes hindavad kvaliteetset puitmaterjali. Läbi ühise tegutsemise väärtustame nii klienti, koostööpartnerit kui ka oma meeskonda ja ettevõtet tervikuna.Igapäeva töös ootame üksteiselt positiivset ellusuhtumist ja heatahtlikku lõbusust.Me tegutseme põhimõtetel – kõik ühest kohast, sealjuures keskendume kliendile, peame kinni lubadustest ja areneme pidevalt edasi.

Meie laokompleksid ja müügipunktid asuvad Tallinnas Kalda tänaval  ja Tartus.

Anname oma klientidele põhjuse olla uhke meie, kui koostööpartneri üle!

Meie laoseis sisaldab pidevalt järgmisi puiduliike: Ameerika valge tamm, Euroopa tamm, Ameerika valge saar, Ameerika vaher, Euroopa saar, Ameerika kirss ning Euroopa kirss, Ameerika pähkel ning Euroopa pähkel, lepp, punapöök, kask, sapeli-, gabooni mahagon ning mänd nii kattevineerina kui ka massiivpuiduna.

Eksklusiivsetest puiduspoonidest on pidevalt laos teak (tiikpuu), anegre mahagon, pirn, wenge, macassar, india- ning santose palisander (roosipuu), zebrano, macore, püramiid mahagon, pähkli juur, papli käsn, linnusilma vaher, “karjala kask”. Tellida on võimalik kõiki puiduspoone nagu ziricote, amboyna ning paljude puiduliikide eritekstuure.

Vaata puiduliike

Vaata ka meie valikus olevaid FSC® sertifikaadiga tooteid. FSC sertifikaadiga tooteid ostes annad panuse säästvasse metsaarengusse.

Sertifikaadinumber: SCS-CW-007998
www.fsc.org

Meie koostööpartneriteks on suurimad Ameerika, Aasia ja Euroopa spooni-, massiivpuidu ja teiste materjalide tootjad ning kohalikud kui ka välisriikide mööblitootjad, uste ja akende valmistajad, trepitegijad, haljastajad ning teised puiduala spetsialistid.

ALPI ametlik edasimüüja!
ALPI kattevineer
on rekonstrueeritud spoon, mis on tehtud vähem väärtuslikust puidust, et saavutada naturaalse puidu tekstuur ning kombineerides seda kaasaegse disainiga. Valikus on kokku üle 14000 erineva tekstuuri, mille hulgast leiab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase.
Kõikidele spoonidele on võimalik juurde osta ka spoonkanti, mis lõpptootena tagab perfektse väljanägemise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge