Spoonitud vineer Sapeli B / Balance 3,2mm - MASS
NB! Kadaka viadukt on SULETUD! Liiklus ümbersuunatud. Vaata Waze või Google Mapsi!
E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

Spoonitud vineer Sapeli A / Balance

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
(Tootekood 9982)
2440 x 1220 mm
Hind: 31,26 €  / tk
Hind m² kohta: 10,50 €
Hind m³ kohta: 3500,40 €
Hind sisaldab käibemaksu
Tallinn: 49 tkTartu: 16 tk

Toote detailid

Kaal (kg; L)
6.671
Laius
1220 mm
Paksus
3.2 mm
Pikkus
2440 mm

Üldine info

Loodusliku puidu välimus taskukohase hinnaga. Laos lai valik! Kvaliteetsed plaadid – leia endale parim valik meie veebipoest!

Spoonitud plaadid on valmistatud kvaliteetsest puitmaterjalist ning võimaldavad teil saavutada autentse puidu tunde ilma kõrge hinnata.Pakume paljude erinevate valikutega spoonitud plaate.
Loodusliku puidu välimus taskukohase hinnaga. Laos lai valik! 
Vaata plaatmaterjalide võrdlustabelit SIIT ja vali just sulle sobiv! Vaata plaatmaterjalide kvaliteediklasside tabelit SIIT ja vali just sulle sobiv!

Spooni tekstuur:
Lõige, kus palk pöörleb ümber oma telje, nimetatakse koorimiseks. Koorimisel (treimisel) saadakse pideva lindina spoon, mille tekstuur on kirjum ja sõltub palgi kujust. Koorimismeetodit kasutatakse põhiliselt ristvineeri tarbeks vajaliku spooni valmistamisel. Kattevineerina on laialdasemalt saadaval kask ja haab.

Lõige, mis on paralleelne tüve teljega, aga kulgeb piki aastarõngaid, moodustab tangentsiaallõike. Tangentsiaallõikes on näha aastarõngaste piirjooned paraboloidsete joontena, pikuti läbilõigatud sooned ja vaigukäigud on nähtavad lühemate või pikemate vaokestena, säsikiired läätsekujuliste moodustistena.

Lõige, mis asetseb piki tüve ja läbib selle keskosa, nimetatakse radiaallõikeks. Radiaallõikes on näha aastarõngaste piirjooned paralleelsete sirgete joontena, pikuti läbilõigatud sooned ja vaigukäigud on nähtavad lühemate või pikemate vaokestena, säsikiired esinevad kõrgemate või madalamate ribadena.

Lõige, kus palgi sektor pöörleb ümber oma telje, nimetatakse riftlõikeks. Riftlõikes on näha aastarõngaste piirjooned paralleelsete sirgete joontena, pikuti läbilõigatud sooned ja vaigukäigud on nähtavad lühemate või pikemate vaokestena. Riftlõikamist kasutatakse peamiselt tamme puidu puhul, minimaliseerimaks säsikiirte suurust.

Koostamisviis: * Kõikidel standartsetel plaatidel on spooni koostamisel vaikimisi Raamatliide (bookmatch).
Tellida on võimalik Järjestikliide (slipmatch), Pööratudjärjestikliide (reverseslipmatch) ja Segaliide (mixmatch).

 

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge