3058 TopOil Värvitu matt 0,5l - MASS
E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

TopOil

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
TopOil Akaatsia matt
TopOil Grafiit siidjas
TopOil Lõikelaua õli matt
TopOil Natural matt
TopOil Terra siidjas
TopOil Valge siidjas
TopOil Värvitu matt
TopOil Värvitu Satiin
TopOil Värvitu siidjasmatt

Üldine info

Õli ja vaha segu – loodud spetsiaalselt kasutamiseks puitmööblil ja (köögi) tööpindadel!

PEALEKANDMINE
Parima tulemuse saavutamiseka soovitame peale kanda puuvillase lapiga. Kanna õhuke kiht pinnale põhjalikult ja ühtlaselt piki puidusüüd hõõrudes. Jäta kuivama üleöö (vähemalt 8-10 tundi) kindlustades hea ventilatsioon. Korrake protsessi 2-3 korda. Juba õlitatud pindade renoveerimiseks piisab ühest kihist.

KATVUS
1L = 24m² üks kiht
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

VIHJE
TopOil 3058 Värvitu rõhutab puidu tooni (püsiv märg efekt). TopOil 3068 Natural kaitseb puitu peaaegu nähtamatult. Säilib puidu loomulik värvitoon. Tumedal / punakamal puiduliigil jätab TopOil 3068 Natural veidi valkja pinna. TopOil 3061 Akaatsia on kergelt pigmenteeritud, mis annab puidule elegantse välimuse. Liiga paks kiht ja ebapiisav ventilatsioon pikendavad oluliselt toote kuivamisaega. Mööbli sisemus ja sahtlid katta ühekordselt õhukese kihina, kasutades nt. puuvillast lappi. Kui soovitakse suuremat läikeastet, võib pinda peale toote kuivamist poleerida. Igapäevaseks hoolduseks piisab tolmuimejaga või harjaga puhastamisest. Niiskeks pesuks kasutage vee ja Wish-Fix-i (8016) lahust. Tugevate plekkide eemaldamiseks ja pinna värskendamiseks kasutage Osmo Puhastus- ja kaitsevaha (3029) (saadaval ka sprayna).

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge