E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

Kaitsev puiduõli

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
Kaitsev puiduõli Basalthall
Kaitsev puiduõli Eeben
Kaitsev puiduõli Hele tamm
Kaitsev puiduõli Kuuseroheline
Kaitsev puiduõli Kvarts-hall
Kaitsev puiduõli Lehis
Kaitsev puiduõli Mahagon
Kaitsev puiduõli Mänd
Kaitsev puiduõli Oregon
Kaitsev puiduõli Paatina
Kaitsev puiduõli Pähkel
Kaitsev puiduõli Palisander
Kaitsev puiduõli Pärlihall
Kaitsev puiduõli Piinia
Kaitsev puiduõli Seeder
Kaitsev puiduõli Tamm
Kaitsev puiduõli Tiigipuu
Kaitsev puiduõli Valge
Kaitsev puiduõli Värvitu

Tootest lähemalt

KIRJELDUS
Satiinmatt dekoratiivne, õlide baasil puiduviimistlusvahend kõikidele puiduliikidele.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo kaitsev puiduõli on soovitatav kasutamiseks kõikidel puitpindadel välistingimustes: uksed, aknad ja luugid, autovarjualused, puitlaudised, rõdud, puitterrassid, väravad, lehtlad, aiamööbel ja suvilad.
Osmo kaitsev puiduõli Värvitu 701 ei oma UV kaitset, ning seepärast ei soovitata seda kasutada pindadel, mis on päikesevalgusele avatud. Osmo kaitsev puiduõli Värvitu 701 sobib samuti kasutamiseks värvitu matti pindmise kihina (ainult vertikaalsetel pindadel) toonitud Osmo puiduõlidega (Osmo majavärv, Osmo kaitsev puiduõli ja Osmo lahustivaba kaitsev puiduõli HS Pluss) kaetud puitpindadel välistingimustes. Sellega saavutatakse loomulik matt pind ja lisakaitse.

PEALEKANDMINE
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit või mikrokiust rulli. Laske kuivada 4-6 tundi, tagades hea ventilatsioon. Pärast kuivamist kanda peale teine kiht õhukeselt ja ühtlaselt. Renoveerimiseks piisab ühest kihist puhtale kuivale pinnale.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 12 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 26 m² lihvitud puidul ja ligikaudu 12 m² saetud pinnal.

MÄRKUS
Läbipaistvat värvitooni mõjutab puidu looduslik toon ja see võib erineda värvikaardi tooniga. Värvitu viimistlus ei anna UV kaitset ning seetõttu ei soovitata seda kasutada puidul, mis jääb otsese päikesevalguse kätte. Kui soovitakse veelgi tõhusamat kaitset, võib viimase kihina peale kanda Osmo UV kaitseõli 420 Extra (ei soovitata valge tooni puhul).
Kõiki värvitoone võib omavahel segada.
Osmo kaitsev puiduõli sisaldab biotsiide ja on seega mõeldud kasutamiseks vaid välistingimustes. Tõhusaks kaitseks vetikate ja seenhaiguste tekke vastu tuleb pinnale kanda 2 kihti viimistlusvahendit.

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring