SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo libisemisvastane terrassiõli on eriti sobilik puidust terrassile ja treppidele välistingimustes, nt. Bangkirai, Massaranduba, Garapa, Lehis, Douglase kuusk või Mänd. Sobib kasutamiseks rihveldatud, soonilistel ja eriti siledatel pindadel.

PEALEKANDMINE
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit. Suurematel pindadel soovitame kasutada Osmo põrandapitslit 150 mm, mis on mõeldud just terrassidele. Laske kuivada 12 tundi, tagades hea ventilatsioon. Renoveerimiseks piisab, kui kanda puhtale kuivale õlitatud pinnale üks õhuke kiht vahendit.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 12 tundi (23°C/50% õhuniiskust).  Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina umbes 24 m2

MÄRKUS
Osmo Libisemisvastane terrassiõli on värvitu ja seega pakub ainult osalist kaitset UV-kiirguse eest (puidu hallinemine). Kombineerituna üks kiht tooniga Osmo terrassiõli ja üks kiht Osmo libisemisvastane terrassiõli ning Teie terrass on täielikult kaitstud. Osmo libisemisvastane terrassiõli ei ole sobiv kasutamiseks esimese nn. kruntkihina. Õlid võimendavad puidu loomulikku tooni (püsiv märg efekt). Et vältida puidu hallinemist ja libisemisvastase efekti vähenemist, tuleb intensiivsema käidavusega kohtades teostada osaline renoveerimine õigeaegselt. Kui puidu hallinemise protsess on juba alanud, tuleb pind puhastada Osmo puidupinna taastamisvahendiga Kraft-Gel (6609) ja seejärel pind uuesti katta Osmo terrassiõlidega.