3088 Polyx libisemisvastane õlivaha värvitu poolmatt Anti-Slip (R9) 25l - MASS
E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

Polyx libisemisvastane õlivaha Anti-Slip

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
Polyx libisemisvastane õlivaha värvitu poolmatt Anti-Slip (R9)
Polyx libisemisvastane õlivaha värvitu siidjasmatt (R11)

Üldine info

KIRJELDUS
Osmo Polyx® libisemisvastane õlivaha on värvitu viimistlusvahend, mis ühendab endas looduslikke õlisid ja vahasid. Osmo Polyx® õlivahaga viimistletud pind on mustust ja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo libisemisvastane Polyx® õlivaha ja Polyx® õlivaha Extra sobib puitpõrandate kaitseks, kus on kõrgem vajadus libastumist ennetada (avalikud kohad), sobib samuti kork ja OSB materjalidele.

PEALEKANDMINE
Kanda puhtale, kuivale puidu pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit, põrandapintslit või mikrokiust rulli. Laske kuivada 8-10 tundi, tagades hea ventilatsioon. Teine kiht kanda peale samamoodi ühtlaselt ja õhukeselt.  Juba õlitatud pindade renoveerimiseks piisab ühest kihist. Kanda puhtale kuivale pinnale.
Märkus: Osmo Polyx® õlivaha Anit-Slip ja Anti-Slip Extra ei tohi siluda ega peale kanda poleermasinaga.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 24 m²
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

MÄRKUS
Õlid võimendavad puidu loomulikku tooni (püsiv märg efekt). Liiga paks õli kiht ja ebapiisav ventilatsioon pikendavad oluliselt  kuivamisaega. Troopilistele, tihedatele ja õlirikastele puiduliikidele (Wenge, Merbau, Meranti jne) soovitame viimistlusena kasutada Osmo õlivaha väärispuidule (1101). Soovitame enne teha proovikatmine.

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge