E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

Terrassiõlid

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
Terrassiõli Bangkirai naturaaltoon
Terrassiõli Bangkirai tume
Terrassiõli Douglase naturaaltoon
Terrassiõli Garapa naturaaltoon
Terrassiõli Hall
Terrassiõli Lehise naturaaltoon
Terrassiõli Massaranduba naturaaltoon
Terrassiõli Raba tamm
Terrassiõli Termopuit naturaaltoon
Terrassiõli Tiigipuu värvitu

Tootest lähemalt

KIRJELDUS
Satiinmatt dekoratiivne, õlide baasil puiduviimistlusvahend kõikidele puiduliikidele. Mikropoorne pind võimaldab puidul hingata ning vähendab puidu pundumist ja kokkutõmbumist. Vetthülgav, ilmastiku- ja UV kindel (v.a. 007 Tiigipuu värvitu) viimistlus ei pragune ega kooru. Lihtne ja mugav peale kanda, ei moodusta kilet.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo terrassiõlid kaitsevad puitterrasse, aiamööblit ja vaheseinu, mis on valmistatud okas- ja väärispuidust, nt. immutatud mänd, Douglase Kuusk, Seeder, Tamm või Bangkirai – sobib ka Tiigi, Eukalüpti ja muude eksootiliste puiduliikide viimistlemiseks.

PEALEKANDMINE
Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit või puuvillast lappi (nt. aiamööblile). Suurematel pindadel soovitame kasutada Osmo põrandapitslit 150 mm, mis on mõeldud just terrassidele. Kanda peale ühtlase ja õhukese kihina. Laske kuivada 12 tundi, tagades hea ventilatsioon. Pärast kuivamist kanda peale teine kiht õhukeselt ja ühtlaselt. Vähem intensiivse tooni soovi korral võib teise kihina pealekanda Osmo värvitu libisemisvastase terrassiõli (430).

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 12 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 L – 24 m2 üks kiht

MÄRKUS
Osmo tiigiõli 007 on värvitu ja seega pakub ainult osalist kaitset UV-kiirguse eest (puidu hallinemine).

Saadaval ka 25 liitristes kanistrites

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring